דיאטה סינית | תזונה סינית

מי אינו רוצה להרזות? השמנה ועודף משקל הן תופעות ידועות ושכיחות שרבים מאיתנו סובלים מהן. חיים בריאים, הן מהבחינה הפיזית והן מהבחינה הנפשית, מחייבים אותנו  להקפיד על מה שנכנס לנו לפה.

ברפואה המערבית משתמשים בתרופות להפחתת תיאבון שגורמות לתופעות לוואי מרובות, ובדרך כלל, מי שלוקח אותן, חוזר להשמין. פתרון נוסף שמציעה הרפואה המערבית להשמנה הם ניתוחים, שגם הם ברוב המקרים אינם פותרים את הבעיה, מכיוון שהמנותחים חוזרים להשמין ועולים מחדש במשקל.

מנגד, הדיאטה הסינית מוכיחה את עצמה הדיאטה הסינית כיעילה ביותר. היא מתבצעת ללא ספירת קלוריות ועוזרת בהפחתת תיאבון, יחד עם כל תופעות הלוואי הנלוות לבעיות עיכול (צרבות, כאבי בטן ונפיחות, שילשולים ו או עצירות וכו'). במהלך הטיפול בעזרת דיאטה סינית, העוברים אותה מרגישים נפלא ומגיעים לתוצאות טובות. גם במקרה ויש הורדת משקל משמעותית, העור אינו סובל מנפילה ואין חולשה או תופעות לוואי אחרות.

איך זה עובד?

בבסיס הדיאטה הסינית אנו עובדים על המטבוליזם. ככל שנדאג לאכול אוכל מזין עתיר בויטמינים ומינרלים וחלבון מלא, מערכת העיכול שלנו תהפוך את המזון לדם החיוני לפעילות איברים תקינה. המטרה היא לא להישאר רעבים, הדיאטה מבוססת על 3 ארוחות וביניים. רוצים להתחיל?

לפרטים נוספים, מלאו את טופס צור הקשר שמשמאל – >

לפניכם קטע מתוכנית "המועדון" עם חני נחמיאס, שם דיברתי על היתרונות של דיאטה ותזונה סינית: