דיקור קוסמטי

קמטים והזדקנות העור והמראה הם דבר בלתי נמנע. במערב אנו עושים כפי יכולתנו לעצור ולנסות להחזיר את המצב לקדמותו, בעיקר על ידי מה שמציעה הרפואה המערבית: זריקות (כמו בוטוקס שמרפה את השריר) וניתוחים קוסמטיים למיניהם.

הרפואה הסינית מאז ומתמיד השתמשה בדיקור כאנטי אייג'ינג. הטיפול הוא טבעי לחלוטין וללא תופעות לוואי. בתקופת זמן קצרה העור נראה עם חיות וברק טבעי. ניתן לראות תוצאות יפות בדיקור הקוסמטי.

מהו דיקור קוסמטי?

הדיקור הקוסמטי (האקופונקטורה הקוסמטית) הוא טיפול להצערת והחייאת עור הפנים – כל זאת ללא צורך בהזרקות כימיקאליים או ניתוחים. הטיפול מתבצע על ידי החדרת מחטים דקיקות לאזורים שונים בפנים. פעולה זו מתחילה תהליך של רענון, חידוש תאי עור, יצור קולגן טבעי והחייאה של עור הפנים ומעודדת זרימה מוגברת של אנרגיה חיונית במרידיאנים (צ'י), כמו גם אספקת חמצן לרקמות.

בנוסף, הדיקור הקוסמטי מעודד מטבוליזם של תאי העור, ניקוז רעלים ויצירת תאי עור חדשים. טכניקת הטיפול משפרת משמעותית את גמישותם של שרירי הפנים, חיזוקם ומתיחתם. הדיקור הקוסמטי מאט את תהליך ההזדקנות תוך ניצול אופטימלי של הפוטנציאל הטבעי של העור לחדש ולשמר את עצמו.

הטיפול יעניק לחות לעור מבפנים כלפי חוץ והקמטים ימולאו ויטושטשו אך ורק באמצעות המאגרים הטבעיים של הגוף. הטיפול מרגיע נפשית וכמעט שאינו כרוך בכאב. ניתן לומר כי הדיקור הקוסמטי ומהווה אלטרנטיבה טבעית, בטוחה, זולה ונטולת כל סיכונים או תופעות לוואי. בהחלט תחליף ראוי לטיפולים קוסמטיים מוכרים הכוללים שימוש בתרופות, סכין מנתחים וכימיקלים.

לפרטים נוספים, מלאו את טופס צור הקשר שמשמאל – >