בעיות עיכול

לצערינו, בעיות עיכול הן חלק בלתי נפרד מחיינו. אלו יכולים להיות עצירות, שלשולים,כאבי בטן, נפיחות בבטן, טחורים, פיסורה,דם בצואה, צרבות, הליקובקטור, הידבקויות מעיים ו- IBS.

בעיות עיכול הן דבר שאינו זר לאף אחד. לרוב הן תוצר לוואי של התזונה המערבית הקלוקלת –האוכל המטוגן המהיר, החריף, כמות רבה של מוצרי חלב ביום יום, כמות מרובה של חיטה – לחמים, בצקים מאפים עוגות, עוגיות, קרקרים וכו' ובל נשכח את כל האוכל המתוק והממתקים.

ברפואה המערבית אין מענה ממשי לבעיות עיכול ולא מתבצע קשר בין תזונה לבעיות עיכול.

הרפואה הסינית מבוססת על טיפול בבעיות עיכול והיא נותנת פתרון יסודי וללא תופעות לוואי לכל בעיות העיכול. התזונה הסינית שונה במהותה מהתזונה המערבית. עקרונות התזונה הפוכים. ברפואה המערבית בסיס התזונה הבריאה הם ירקות ופרות חיים (בשביל הויטמינים..), מעט בשרי, הרבה מוצרי חלב (בשביל הסידן..) והרבה פחמימות לבנות עם תוספת סיבים תזונתיים. מיצי פרות וירקות נחשבים למטהרי מעיים.

התזונה הסינית היא הפוכה: בסיס התזונה הם פחמימות מורכבות וממש מעט חיטה, ירקות ופרות מבושלים (לעיכול טוב יותר ובדרך זו יש ספיגה של ויטמינים ומינרלים), 10% בלבד מהתזונה הם מוצרי חלב (סידן יש יותר בסרדינים, טחינה וברוקולי) ואין בעיה לאכול בשרי.

במרפאתינו טיפלנו ברבים וטובים שסבלו מבעיות עיכול – ומצבם השתפר ללא היכר.

לפרטים נוספים, מלאו את טופס צור הקשר שמשמאל – >

לפניכם סרטון בו מסבירה בטלוויזיה דר' רויטל שבי איך ניתן לטפל בבעיות עיכול באמצעות תזונה סינית ורפואה סינית: