אלרגיות

אלרגיה - רויטל שבירבים מאיתנו סובלים מהן – אלרגיות. האלרגיה יכולה לבוא בצורה של גירודים בעור, נזלת, אלרגיה בעיניים ועוד. אלרגיה היא מחלה המוכרת כמעט לכולנו – בין אם סבלנו ממנה באופן אקוטי וחד פעמי או במצב כרוני. כאשר האלרגיה היא כרונית, התפקוד היומיומי הוא ירוד וזה יכול להשפיע על הבריאות ואיכות החיים בצורה משמעותית.

אלרגיה היא תגובה חיסונית לא צפויה ולא רצויה של הגוף לחומרים, שבדרך כלל אינם מעוררי מחלות. בשעה שתגובה חיסונית כנגד פתוגנים (גורמים מעוררי מחלות) נחשבת לדבר חיובי, שבזכותו אנו נשארים בריאים רוב הזמן, הרי שאלרגיה הינה "תקלה" במערכת החיסון, ומהווה תופעה שלילית. כ-12%-25% מאוכלוסיית העולם סובלים מאלרגיה כזו או אחרת. לנטייה לאלרגיה קיים מרכיב תורשתי מובהק.

הרפואה המערבית מטפלת באלרגיות בצורה חלקית והיא כרוכה בהרבה תופעות לוואי. ברפואה הסינית אנו מחזקים את המערכת החיסונית ועושים זאת דרך מערכת העיכול. על ידי הטיפול אנו מעבירים או מפחיתים את האלרגיה בדרך טבעית ללא תופעות לוואי, ללא סטרואידים, או תרופות מזיקות לבריאות. ידוע כי אנשים הסובלים מאלרגיות ומטופלים בסטרואידים במשך שנים רבות, יכלו לצפות לאיכות חיים טובה יותר ללא סטרואידים.

לפרטים נוספים, מלאו את טופס צור הקשר שמשמאל – >